Yhteystiedot

 

Sopvalm Oy

Kölkynvuorentie 2, 44500 Viitasaari

Vaihde: 0207 969 260

tilaukset.viitasaari@sopvalm.fi
tarjoukset@sopvalm.fi

Laskutus ja verkkolaskutus

Pyydämme ensisijaisesti lähettämään laskunne verkkolaskuina.

Ovt-tunnus 003720314736
Operaattori CGI
Operaattorin tunnus 003703575029

Paperiset laskut lähetetään osoitteeseen:
SopValm Oy PL 964 00074 CGI tai sähköpostitse: ostolaskut.fi@cgi.com

Myynti

Tomi Karhila

Asiakas­palvelu
040 559 5103
tomi.karhila@sopvalm.fi

Sanna Paananen

Avain­asiakas­päällikkö
0400 261 614
sanna.paananen@sopvalm.fi

Juha Liuska

Avain­asiakas­päällikkö
050 595 0547
juha.liuska@sopvalm.fi

Timo Nuuhkarinen

Tekninen myynti – Sopimus­valmistus
040 913 3944
timo.nuuhkarinen@sopvalm.fi

Timo Vepsäläinen

Tekninen myynti – IV-kanavatuotteet
040 742 7580
timo.vepsalainen@sopvalm.fi

Jyri Puolakka

Tekninen myynti – IV-kanavatuotteet
040 716 1787
jyri.puolakka@sopvalm.fi

Tuotanto

Sami Kuntsi

Hankintapäällikkö
040 825 7841
sami.kuntsi@sopvalm.fi

Juha Litmanen

Tuotanto
040 801 4417
juha.litmanen@sopvalm.fi

Juho Tuikka

Ostot
040 168 1457
juho.tuikka@sopvalm.fi

Jani Hakonen

Tuotanto
040 772 8929
jani.hakonen@sopvalm.fi

Aleksi Huikari

Tuotanto­insinööri
040 716 1787
aleksi.huikari@sopvalm.fi

Hallinto

Sofia Stark

Operatiivinen johtaja
044 584 3905
sofia.stark@maarla.fi

Juho Jaurakkajärvi

Laatupäällikkö & hitsauskoordinaattori IWE
044 0789 335
juho.jaurakkajarvi@maarla.fi

Heidi Moisio

Talous­hallinto
040 145 2220
heidi.moisio@sopvalm.fi

Anne Puukilainen

Henkilöstö­hallinto
044 313 3701
anne.puukilainen@maarla.fi

Jari Puukilainen

Toimitus­johtaja
0500 993 023
jari.puukilainen@maarla.fi